Certyfikowane Biura Rachunkowe warmińsko-mazurskie - lista

Poszukiwane biuro nie znajduje się na liście? Prześlij zapytanie o weryfikację. Prowadzisz biuro rachunkowe? Przystąp do Programu C.I.K. Wykonujesz lub chcesz wykonywać zawód księgowego? Aplikuj o Certyfikat.

  • Liczba biur: 46
  • Sortuj:
  • Abak S.A. 12

    • Doradca Podatkowy nr 01577 - Romaniuk Mirosław
    • 19-300 Ełk, ul. Wojska Polskiego 71A lok. 1A
    • programy księgowe:
    • Comarch Optima
    • Sage Symfonia
    • usługi dodatkowe:
    • Dostęp online
    • Finansowanie - pomoc
    • Intrastat
    • Obsługa PFRON
    • Raporty/sprawozdania
    • Reprezentacja w urzędach
    • Rozliczanie PIT’ów
    • Wyprowadzanie zaległości
    • Zakładanie firm
  • Abak S.A. 12

    • Doradca Podatkowy nr 01577 - Romaniuk Mirosław
    • 10-109 Olsztyn, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20 lok. 12
    • programy księgowe:
    • Comarch Optima
    • Sage Symfonia
    • usługi dodatkowe:
    • Dostęp online
    • Finansowanie - pomoc
    • Intrastat
    • Obsługa PFRON
    • Raporty/sprawozdania
    • Reprezentacja w urzędach
    • Rozliczanie PIT’ów
    • Wyprowadzanie zaległości
    • Zakładanie firm
  • Biuro Rachunkowe MB Mirosława Baranowska 9

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 14918/1999 - Baranowska Mirosława Danuta
    • 10-685 Olsztyn, ul. Barcza 8B lok. 2
    • programy księgowe:
    • bc Bogdan Chudzikiewicz
    • InsERT
    • Raks
    • usługi dodatkowe:
    • Doradca podatkowy
    • Dostęp online
    • Finansowanie - pomoc
    • Obsługa PFRON
    • Optymalizacja podatkowa
    • Podatki z zagranicy
    • Raporty/sprawozdania
    • Rozliczanie PIT’ów
    • Zakładanie firm
  • Szmit s.c. Biuro Rachunkowe Marianna Szmit Jan Szmit Robert Szmit 8

    • Doradca Podatkowy nr 07020 - Szmit Jan
    • 12-100 Szczytno, ul. Grudziądzka 19
    • programy księgowe:
    • RAMZES
    • usługi dodatkowe:
    • Dostęp online
    • Finansowanie - pomoc
    • Obsługa PFRON
    • Raporty/sprawozdania
    • Reprezentacja w urzędach
    • Rozliczanie PIT’ów
    • Wirtualne biuro
    • Zakładanie firm
  • AZAS Biegli Rewidenci sp. z o.o. 6

    • Certyfikat Księgowy nr 46416/2010 - Zastrzeżyńska Beata Iwona
    • Spręcowo 70f, 11-001 Dywity
    • programy księgowe:
    • Comarch Optima
    • Sage Symfonia
    • usługi dodatkowe:
    • Biegły rewident/audytor
    • Elektroniczne archiwum dok.
    • Optymalizacja podatkowa
    • Reprezentacja w urzędach
  • Divitus Monika Bąk 6

    • Certyfikat Księgowy nr 20646/2008 - Rochniak Monika Joanna
    • Grądzkie 42, 11-510 Wydminy
    • programy księgowe:
    • Sage Symfonia
  • Kancelaria Rachunkowo-Księgowa Lidia Karaźniewicz 5

    • Certyfikat Księgowy nr 63885/2013 - Karaźniewicz Lidia
    • 11-034 Stawiguda, ul. Olsztyńska 2A lok. 30
    • programy księgowe:
    • Asseco WAPRO
    • usługi dodatkowe:
    • Księgowość w siedzibie Klienta
    • Odbiór dokumentów
    • Raporty/sprawozdania
    • Reprezentacja w urzędach
    • Rozliczanie PIT’ów
    • Wyprowadzanie zaległości
    • Zakładanie firm
  • Abrex Kancelaria Podatkowo-Księgowa Biuro Rachunkowe Magdalena Woźniak 5

    • Certyfikat Księgowy nr 48108/2010 - Woźniak Magdalena
    • 10-069 Olsztyn, ul. I Dywizji Wojska Polskiego 26
    • programy księgowe:
    • Raks
  • Usługi Księgowe Dora Renata Dorota Zakrzewska 5

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 26239/2001 - Zakrzewska Renata Dorota
    • 10-457 Olsztyn, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 lok. 201
    • programy księgowe:
    • Fakt
  • Biuro Rachunkowe Felicja Zapadka 3

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76120/2019 - Zapadka Felicja
    • 10-457 Olsztyn, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7 lok. 18
    • programy księgowe:
    • Reset2
  • Zaufany Księgowy Wiesława Kaczyńska 3

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76089/2019 - Kaczyńska Wiesława Marianna
    • 12-100 Szczytno, ul. Akacjowa 6
    • programy księgowe:
    • Mała Księgowość - Rzeczpospolita
  • Biuro Rachunkowe Anna Gembicka sp. z o.o. 3

    • Certyfikat Księgowy nr 41078/2010 - Gembicka Anna
    • 10-081 Olsztyn, al. Warszawska 5 lok. 1
    • programy księgowe:
    • InsERT
  • Biuro Rachunkowe Joanna Rybicka 3

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 18599/2000 - Rybicka Joanna
    • 10-532 Olsztyn, pl. Konsulatu Polskiego 1
    • programy księgowe:
    • bc Bogdan Chudzikiewicz
    • InsERT
    • Wolters Kluwer
    • usługi dodatkowe:
    • Dotacje unijne
    • Obsługa PFRON
    • Zakładanie firm
  • Biuro Rachunkowe mgr Anna Tkaczyk 2

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76195/2019 - Tkaczyk Anna
    • 11-042 Jonkowo, ul. Świerkowa 10
    • programy księgowe:
    • Puzzle
    • TaxPro
    • usługi dodatkowe:
    • Dostęp online
    • Obsługa PFRON
    • Odbiór dokumentów
    • Optymalizacja podatkowa
    • Podatki z zagranicy
    • Reprezentacja w urzędach
    • Rozliczanie PIT’ów
    • Wyprowadzanie zaległości
    • Zakładanie firm
  • Kancelaria Prawno-Podatkowa Krystyna i Zbigniew J. Rachwalscy s.c.

    • Doradca Podatkowy nr 06618 - Rachwalska Krystyna
    • 19-300 Ełk, ul. Wojska Polskiego 97
    • programy księgowe:
    • Streamsoft
  • Biuro Rachunkowe Ewa Bagińska

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76738/2020 - Bagińska Ewa
    • 10-341 Olsztyn, ul. Bolesława Limanowskiego 4 lok. 10
    • programy księgowe:
    • Sage Symfonia
  • Usługi Finansowo-Księgowe ATENA Aneta Wrona

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 19930/2000 - Wrona Aneta Barbara
    • 82-300 Elbląg, ul. Leona Wyczółkowskiego 3E
    • programy księgowe:
    • Sage Symfonia
  • Licencjonowane Biuro Rachunkowe KONKRET Beata Wilkowska

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 18453/2000 - Wilkowska Beata
    • 14-200 Iława, ul. gen. Władysława Andersa 11/3/L
    • programy księgowe:
    • InsERT
  • Biuro Usług Rachunkowych i Informatycznych Mariusz Mackiewicz

    • Certyfikat Księgowy nr 11590/2005 - Mackiewicz Mariusz
    • 14-400 Pasłęk, ul. Kopernika 33 lok. 5
    • programy księgowe:
    • MojeBiuro24
  • TALES Michalina Glinka

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76443/2020 - Glinka Michalina
    • Makosieje 20B, 19-314 Kalinowo
    • programy księgowe:
    • Comarch Optima
  • Biuro Rachunkowe Krystyna Jodko

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 75565/2018 - Jodko Krystyna
    • 10-448 Olsztyn, ul. Bartosza Głowackiego 28 lok. 704
    • programy księgowe:
    • bc Bogdan Chudzikiewicz
  • Renata Budzyńska Biuro Usług Rachunkowych

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 75562/2018 - Budzyńska Renata
    • 11-400 Kętrzyn, ul. gen. Władysława Sikorskiego 21 lok. 3
    • programy księgowe:
    • InsERT
  • Biuro Rachunkowe Elżbieta Kłosowska

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 30006/2002 - Kłosowska Elżbieta
    • 14-100 Ostróda, ul. Henryka Sienkiewicza 12 lok. 1
    • programy księgowe:
    • Enova
  • Biuro Rachunkowe Katarzyna Mierzyńska

    • Certyfikat Księgowy nr 56481/2012 - Mierzyńska Katarzyna
    • 13-230 Lidzbark, ul. Kwiatowa 34A
    • programy księgowe:
    • Asseco WAPRO
  • BJM sp. z o.o.

    • Biegły Rewident nr 2336 - Maksymiuk Janusz
    • 12-100 Szczytno, ul. Bolesława Chrobrego 4
    • programy księgowe:
    • InsERT
  • Biuro Rachunkowe Konto

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 21975/2001 - Kosznik Katarzyna
    • 82-300 Elbląg, pl. Słowiański 2
    • programy księgowe:
    • Sage Symfonia
  • Constans Group sp. z o.o.

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76024/2019 - Brygoła Sandra Dominika
    • 12-100 Szczytno, ul. Stefana Żeromskiego 6b
    • programy księgowe:
    • Enova
    • InsERT
    • usługi dodatkowe:
    • Doradca podatkowy
    • Dostęp online
    • Obsługa PFRON
    • Odbiór dokumentów
    • Optymalizacja podatkowa
    • Reprezentacja w urzędach
    • Rozliczanie PIT’ów
    • Wirtualne biuro
    • Zakładanie firm
  • Biuro Rachunkowe Mariusz Lech

    • Doradca Podatkowy nr 05275 - Lech Mariusz
    • 14-120 Dąbrówno, ul. Kościuszki 12
    • programy księgowe:
    • InsERT
  • Biuro Rachunkowe Aga Agnieszka Wyszyńska

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 75831/2019 - Wyszyńska Agnieszka
    • 19-400 Olecko, ul. Kolejowa 12
    • programy księgowe:
    • Reset2
  • Biuro Rachunkowe VENA Wioletta Ulenberg

    • Certyfikat Księgowy nr 11999/2005 - Ulenberg Wioletta
    • 82-300 Elbląg, ul. Ogólna 6
    • programy księgowe:
    • Streamsoft
  • Nawigator Księgowość i Archiwizacja Elżbieta Perkowska-Wawrzyniak

    • Certyfikat Księgowy nr 50466/2011 - Perkowska-Wawrzyniak Elżbieta
    • 10-687 Klewki 36A
    • programy księgowe:
    • Comarch Optima
  • Biuro Rachunkowe Usługi Księgowo-Finansowe BETA Bogdan Bułło

    • Certyfikat Księgowy nr 13522/2006 - Bułło Bogdan Andrzej
    • 14-100 Ostróda, ul. Johanna Herdera 9 lok. 1
    • programy księgowe:
    • Asseco WAPRO
  • Centrum Wsparcia Biznesu Agnieszka Czerepko Biuro Rachunkowe

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 75569/2018 - Czerepko Agnieszka Elżbieta
    • 82-300 Elbląg, ul. Bartnicza 6
    • programy księgowe:
    • Sage Symfonia
  • Biuro Rachunkowo-Finansowe Ex-Lege s.c. Barbara Kaźmierczyk, Jarosław Kaźmierczyk

    • Certyfikat Księgowy nr 9662/2005 - Kaźmierczyk Barbara Iwona
    • 82-300 Elbląg, ul. Maurycego Beniowskiego 12 lok. 2
    • programy księgowe:
    • Sage Symfonia
  • Usługi Rachunkowe Twoja Księgowa mgr Beata Kalitko

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 75553/2018 - Kalitko Beata
    • 14-300 Morąg, ul. Szpitalna 1
    • programy księgowe:
    • SKP Super Księga Podatkowa
  • Firma Prywatna Pool Jarosław Heyda

    • Doradca Podatkowy nr 03603 - Heyda Jarosław Piotr
    • 14-202 Iława, ul. 1 Maja 20B lok. 3
    • programy księgowe:
    • Asseco WAPRO
  • Jadwiga Kołacińska Biuro Rachunkowe

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 9514/1998 - Kołacińska Jadwiga Jolanta
    • 11-400 Kętrzyn, ul. Daszyńskiego 2 lok. 28
    • programy księgowe:
    • InsERT
  • Biuro Rachunkowe Elka Elżbieta Kalejta

    • Biegły Rewident nr 1518 - Kalejta Elżbieta
    • 19-400 Olecko, ul. Zielona 15
    • programy księgowe:
    • Asseco WAPRO
  • Biuro Rachunkowe Agnieszka Pawlikowska

    • Certyfikat Księgowy nr 22375/2008 - Pawlikowska Agnieszka
    • 13-220 Rybno, ul. Wyzwolenia 66L
    • programy księgowe:
    • RAMZES
  • Biuro Rachunkowe Monika Pietrzak

    • Certyfikat Księgowy nr 58428/2012 - Pietrzak Monika
    • 12-100 Szczytno, ul. Antoniego Słonimskiego 5
    • programy księgowe:
    • Comarch Optima
  • Biuro Rachunkowe Biznes-Partner - s.c. Krystyna Trybulska, Karina Trybulska

    • Certyfikat Księgowy nr 64508/2014 - Trybulska Karina Marta
    • 10-518 Olsztyn, ul. Mazurska 4 lok. 3
    • programy księgowe:
    • InsERT
  • RACHMISTRZ Ełk sp. z o.o.

    • Certyfikat Księgowy nr 61204/2013 - Andrejczuk Ewa
    • 19-300 Ełk, ul. Bursztynowa 13
    • programy księgowe:
    • Asseco WAPRO
    • usługi dodatkowe:
    • Doradca podatkowy
    • Finansowanie - pomoc
    • Obsługa PFRON
    • Odbiór dokumentów
    • Optymalizacja podatkowa
    • Zakładanie firm
  • Biuro Rachunkowe Barbara Chmielowiec

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 14759/1999 - Chmielowiec Barbara
    • 10-840 Olsztyn - Dajtki, ul. Chmielna 13
    • programy księgowe:
    • Comarch Optima
    • Mała Księgowość - Rzeczpospolita
    • usługi dodatkowe:
    • Obsługa PFRON
    • Odbiór dokumentów
    • Rozliczanie PIT’ów
  • AGELA Biuro Rachunkowe Elżbieta Betner-Grabska

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 14457/1999 - Betner-Grabska Elżbieta
    • 10-457 Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 15 lok. 22
    • programy księgowe:
    • InsERT
    • Sage Symfonia
    • usługi dodatkowe:
    • Odbiór dokumentów
    • Rozliczanie PIT’ów
    • Zakładanie firm
  • Barbara Żebrowska Biuro Rachunkowe

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 30443/2002 - Żebrowska Barbara
    • 10-501 Olsztyn, ul. Kościuszki 13 lok. 215
    • programy księgowe:
    • InsERT
  • Biuro Rachunkowe Anna Pijarczyk

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 11307/1998 - Pijarczyk Anna Łucja
    • 10-006 Olsztyn, ul. Pieniężnego 18
    • programy księgowe:
    • Comarch Optima
    • usługi dodatkowe:
    • Księgowość w siedzibie Klienta
    • Odbiór dokumentów
  • Biuro Rachunkowe EMI Magdalena Jastrząb-Dąbrowska

    • Certyfikat Księgowy nr 36384/2010 - Jastrząb-Dąbrowska Magdalena Maria
    • 19-400 Olecko, ul. Produkcyjna 2 lok. 5

    (ostatnia weryfikacja: 2021-04-02)

  • Biuro Rachunkowe Adam Marciniak

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 18087/2000 - Marciniak Adam Dariusz
    • 12-100 Szczytno, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 7

    (ostatnia weryfikacja: 2021-03-17)

  • Biuro Rachunkowe SUBIEKT Anna Lenkiewicz

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 30436/2002 - Lenkiewicz Anna
    • 11-700 Mrągowo, ul. Warszawska 6

    (ostatnia weryfikacja: 2021-03-15)

  • Biuro Obsługi Firm s.c. Wiejak Katarzyna i Wiejak Piotr

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 12950/1999 - Wiejak Katarzyna
    • 13-100 Nidzica, ul. Kilińskiego 8

    (ostatnia weryfikacja: 2021-03-15)

  • Oraczewska Joanna Kancelaria Podatkowa

    • Doradca Podatkowy nr 08991 - Oraczewska Joanna
    • 19-300 Ełk, ul. Nadjeziorna 23 lok. E2

    (ostatnia weryfikacja: 2021-03-05)

  • Kancelaria Doradcy Podatkowego Edyta Jankowiak

    • Doradca Podatkowy nr 13311 - Jankowiak Edyta
    • 82-300 Elbląg, ul. Hetmańska 47 lok. C

    (ostatnia weryfikacja: 2021-02-09)

  • Usługi Biurowe Beata Olewska

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 4719/1997 - Olewska Beata
    • 14-300 Morąg, ul. Mazowiecka 1

    (ostatnia weryfikacja: 2021-02-08)

  • Biuro Usług Finansowo-Księgowych Finka Renata Piekarczyk

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 16697/2000 - Bulak Renata Anna
    • 10-506 Olsztyn, ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 1A lok. 3

    (ostatnia weryfikacja: 2021-02-08)

  • The Accountant Piotr Kawuza

    • Certyfikat Księgowy nr 52752/2011 - Kawuza Piotr
    • 10-162 Olsztyn, ul. Feliksa Nowowiejskiego 9 lok. 402

    (ostatnia weryfikacja: 2021-01-31)

  • Bookkeeper Mazury sp. z o.o.

    • Certyfikat Księgowy nr 54345/2011 - Wolski Paweł
    • 14-100 Ostróda, ul. Grabowa 3

    (ostatnia weryfikacja: 2021-01-30)

  • Biuro Rachunkowe Danuta Warych

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 25278/2001 - Warych Danuta
    • 10-514 Olsztyn, ul. pl. Kazimierza Pułaskiego 7 lok. 21

    (ostatnia weryfikacja: 2021-01-28)

  • Usługi Księgowe Marzena Romanowska-Wojtków

    • Certyfikat Księgowy nr 63543/2013 - Romanowska-Wojtków Marzena
    • 11-500 Giżycko, ul. Konarskiego 31 lok. 14

    (ostatnia weryfikacja: 2021-01-19)

  • Mar-Ka Biuro Rachunkowe Izabela Stelmaszczyk

    • Certyfikat Księgowy nr 38969/2010 - Stelmaszczyk Izabela Krzysztofa
    • 10-699 Olsztyn, ul. Dolna 16

    (ostatnia weryfikacja: 2020-12-17)

  • EPICA sp. z o.o.

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 25887/2001 - Sklepowicz Janusz
    • Bartniki 22, 11-106 Kiwity

    (ostatnia weryfikacja: 2020-12-16)

  • Kancelaria Podatkowa Merkler sp. z o.o.

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 27573/2001 - Merkler Tomasz
    • 11-700 Mrągowo, ul. Brzozowa 16

    (ostatnia weryfikacja: 2020-12-07)

  • Julmar Biuro Obsługi Klienta Dorota Smolińska

    • Certyfikat Księgowy nr 23237/2008 - Smolińska Dorota
    • 12-220 Ruciane-Nida, ul. Kolejowa 2B

    (ostatnia weryfikacja: 2020-11-17)

  • KSIĘGOWA Karolina Piątkowska

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 75515/2018 - Piątkowska Karolina Krystyna
    • 11-230 Bisztynek, ul. Słoneczna 9 lok. 26

    (ostatnia weryfikacja: 2020-11-09)

  • Biuro Rachunkowo-Finansowe Krzysztof Reszka

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 16841/2000 - Reszka Krzysztof`
    • 11-040 Dobre Miasto, ul. Pionierów 10A

    (ostatnia weryfikacja: 2020-10-30)

  • Biuro Rachunkowe Fiskus s.c. Krystyna Budzich-Wróblewska, Monika Wróblewska

    • Certyfikat Księgowy nr 25061/2008 - Wróblewska Monika Anna
    • 14-300 Morąg, ul. Henryka Sienkiewicza 10A

    (ostatnia weryfikacja: 2020-10-28)

  • AZT Kancelaria Podatkowa Zbigniew Tomkowicz

    • Doradca Podatkowy nr 03187 - Tomkowicz Zbigniew
    • 10-603 Olsztyn, ul. Metalowa 4 lok. 203

    (ostatnia weryfikacja: 2020-10-22)

  • Agnieszka Rejnart Biuro Rachunkowe Perfekt

    • Certyfikat Księgowy nr 30376/2008 - Rejnart Agnieszka
    • 11-500 Giżycko, ul. Kazimierza Wielkiego 14 lok. 10

    (ostatnia weryfikacja: 2020-10-20)

  • Biuro Rachunkowe BILANS Małgorzata Waleszczyk

    • Certyfikat Księgowy nr 16607/2007 - Waleszczyk Małgorzata
    • 12-200 Pisz, ul. Lipowa 3 lok. 26

    (ostatnia weryfikacja: 2020-10-19)

  • Hibner Consulting Magdalena Hibner

    • Certyfikat Księgowy nr 56347/2012 - Tusińska Marika Anna
    • 11-700 Mrągowo, ul. Brzozowa 22

    (ostatnia weryfikacja: 2020-10-15)

  • KJM Integracja sp. z o.o.

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76256/2019 - Szamocka-Graszk Agnieszka Mirosława
    • 10-625 Olsztyn, ul. Opolska 37

    (ostatnia weryfikacja: 2020-10-15)

  • Biuro Usługowo-Księgowe s.c. Rafalska Justyna Wysocka Jadwiga

    • Certyfikat Księgowy nr 47317/2010 - Rafalska Justyna
    • 13-200 Działdowo, ul. Okrężna 17A

    (ostatnia weryfikacja: 2020-09-15)

  • Rogoziński Krzysztof Biuro Rachunkowe

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 34556/2002 - Rogoziński Krzysztof Mikołaj
    • 11-300 Biskupiec, pl. Wolności 1 lok. 20

    (ostatnia weryfikacja: 2020-09-10)

  • Brandt-Kłos Mirosława Biuro Usług Księgowych

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 23687/2001 - Brandt-Kłos Mirosława
    • 13-200 Działdowo, rondo Wolności 19

    (ostatnia weryfikacja: 2020-08-25)

  • Podatki Ok Bogdan Okulicz

    • Doradca Podatkowy nr 13155 - Okulicz Bogdan Marek
    • Wójtowo, ul. Klonowa 18, 11-010 Barczewo

    (ostatnia weryfikacja: 2020-08-21)

  • Dekret Biuro Rachunkowe Anna Polsakiewicz

    • Certyfikat Księgowy nr 17918/2007 - Polsakiewicz Anna
    • 82-300 Elbląg, ul. Grobla Świętego Jerzego 18 lok. 18c

    (ostatnia weryfikacja: 2020-07-23)

  • Biuro Rachunkowe Dembska Aneta

    • Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 76600/2020 - Dembska Aneta
    • 10-686 Olsztyn, ul. Ignacego Krasickiego 7 lok. 13

    (ostatnia weryfikacja: 2020-07-22)

  • Agnieszka Kwiatek BIURO RACHUNKOWE

    • Certyfikat Księgowy nr 6139/2004 - Kwiatek Agnieszka Janina
    • 11-500 Giżycko, ul. Bohaterów Westerplatte 4 lok. 16

    (ostatnia weryfikacja: 2020-07-15)

  • PHU Andar Anna Trejtowicz

    • Certyfikat Księgowy nr 19082/2007 - Trejtowicz Anna
    • 14-300 Morąg, ul. Leśna 52 lok. 15

    (ostatnia weryfikacja: 2020-07-14)

  • Biuro Rachunkowe Elita Maria Brakoniecka-Najmowicz

    • Certyfikat Księgowy nr 28999/2008 - Brakoniecka Maria
    • 10-699 Olsztyn, ul. Bartąska 2 lok. 13

    (ostatnia weryfikacja: 2020-06-29)

  • BIURO RACHUNKOWE MARTA ROMANOWSKA

    • Certyfikat Księgowy nr 38580/2010 - Romanowska Marta
    • 11-300 Biskupiec, ul. Plażowa 2B

    (ostatnia weryfikacja: 2020-06-25)

  • Fuel sp. z o.o.

    • Certyfikat Księgowy nr 39863/2010 - Kacperska Katarzyna Magdalena
    • 14-260 Lubawa, ul. 19 Stycznia 8A

    (ostatnia weryfikacja: 2020-06-22)

  • Malinowska Irena. Biuro rachunkowe

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 555/1996 - Malinowska Irena
    • 19-300 Ełk, ul. Adama Mickiewicza 15 lok. 6U

    (ostatnia weryfikacja: 2020-06-04)

  • Ekspert Kompleksowe Usługi Księgowe i Informatyczne Joanna Urban

    • Certyfikat Księgowy nr 22661/2008 - Urban Joanna
    • 11-041 Olsztyn, ul. Liliowa 5

    (ostatnia weryfikacja: 2020-05-20)

  • Biuro Rachunkowe PHU JOAN Marlena Kozłowicz

    • Certyfikat Księgowy nr 29487/2008 - Kozłowicz-Hryniewicz Marlena Joanna
    • 82-300 Elbląg, ul. Kaszubska 9

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-24)

  • Kancelaria Podatkowa Andrzej Rybski

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 5860/1997 - Rybski Andrzej
    • 11-015 Olsztynek, ul. Porzeczkowa 15

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-24)

  • Alicja Heidenblut Biuro Rachunkowe Egida

    • Certyfikat Księgowy nr 47270/2010 - Heidenblut Alicja Elżbieta
    • 11-400 Kętrzyn, pl. Piłsudskiego 11

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-23)

  • Biuro Księgowe Elżbieta Daszkiewicz

    • Certyfikat Księgowy nr 54913/2012 - Daszkiewicz Elżbieta
    • 10-089 Olsztyn, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 48 lok. 3

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-22)

  • Kamienica Nieruchomości Zarządzanie i Obrót Biuro Rachunkowe Edyta Paczkowska

    • Certyfikat Księgowy nr 44876/2010 - Paczkowska Edyta Ewa
    • 14-200 Iława, ul. Niepodległości 2

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-20)

  • Alias Biuro Rachunkowe Agnieszka Markowska

    • Biegły Rewident nr 11603 - Markowska Agnieszka
    • 10-165 Olsztyn, ul. Artyleryjska 3F lok. 414

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-14)

  • Ft Audytor sp. z o.o.

    • Certyfikat Księgowy nr 42961/2010 - Kunda Ewa Izabela
    • 19-300 Ełk, ul. Wojska Polskiego 59

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-10)

  • Bielecka-Zalewska Ewa F.H.U. S.T.S.

    • Certyfikat Księgowy nr 8765/2005 - Bielecka-Zalewska Ewa Wioletta
    • 11-500 Giżycko, al. 1 Maja 2 lok. 1

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-09)

  • Euro Biuro Rachunkowe Halina Zaliwska

    • Certyfikat Księgowy nr 3255/2003 - Zaliwska Halina
    • 10-457 Olsztyn, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 26 lok. 76

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-09)

  • Biuro Rachunkowe Alina Stachewicz

    • Certyfikat Księgowy nr 60868/2013 - Stachewicz Alina
    • 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, ul. Polanki 6

    (ostatnia weryfikacja: 2020-04-03)

  • Biuro Rachunkowe Grabowski Jan-Doradca Podatkowy

    • Doradca Podatkowy nr 10275 - Grabowski Jan Waldemar
    • 11-200 Bartoszyce, ul. Kętrzyńska 25 lok. 11

    (ostatnia weryfikacja: 2020-03-26)

  • Anna Kosińska Biuro Rachunkowe

    • Certyfikat Księgowy nr 47670/2010 - Kosińska Anna Barbara
    • 14-200 Iława, ul. Malborska 3

    (ostatnia weryfikacja: 2020-03-26)

  • Biuro Usług Księgowych Sylwia Janowska

    • Certyfikat Księgowy nr 58549/2012 - Janowska Sylwia
    • 14-202 Iława, ul. Franciszka Smolki 35

    (ostatnia weryfikacja: 2020-03-26)

  • Wesołowska Bogusława - Biuro Rachunkowe

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 9381/1998 - Wesołowska Bogusława Teresa
    • 14-500 Braniewo, ul. Kościelna 13 lok. 6

    (ostatnia weryfikacja: 2020-03-25)

  • Marek Wójcicki Biuro Rachunkowe Expert

    • Certyfikat Księgowy nr 67974/2014 - Wójcicki Marek
    • 13-200 Działdowo, ul. Okólna 5

    (ostatnia weryfikacja: 2020-03-20)

  • Tyszka-Stepokura Bożena Biuro Rachunkowe

    • Świadectwo Kwalifikacyjne nr 9404/1998 - Tyszka-Stepokura Bożena Halina
    • 12-130 Pasym, ul. Jerzego Burskiego 6

    (ostatnia weryfikacja: 2020-03-18)

  • Halina Skrodzka Usługi Rachunkowo-Księgowe

    • Certyfikat Księgowy nr 15334/2006 - Skrodzka Halina
    • 12-200 Pisz, ul. Radosława Misińskiego 4

    (ostatnia weryfikacja: 2020-03-18)

Wyślij zapytanie do biur